Akcióban a Ráják!!Remek edzőmérkőzések !!!

2012-01-28

Ismét magas színvonalú pofon-party keretében mutatták meg tanítványaim tudásukat Debrecenben.

Nagyon jól szerepeltek tanítványaim a Debrecenben megrendezett K-1 ill.Low-kick szabályrendszerböl álló pofonpartyn.

Nehézsúly::Nagy Attila +100kg :DUPLÁZOTT!!! Annyit tudni kell hogy tanítványom még nem indúlt versenyen.Ellenfele egy rutinos nyíregyházi szintén 100kg feletti tapasztalt versenyző aki ismeri már a szorítót belülröl.

A menetidő 2x2 perc menetidőböl és K-1 szabályrendszerböl állt.Attila keményen bekezdett az első menetben  kézzel és lábbal operált..Ellenfele széles ütésekkel próbálta megállítani Attila rohamait.Az első menet  végén az ellenfele Attilának több széles ütésekkel sikeresen talált.Igy telt el az elsó menet.A második menetben Attila próbálta az utasításaimat követni. Azt hogy az ellenfelét foglya le ha közelről széles ütésekkel támadná.Sikerűlt betartani az utasításokat tanítványomnak,és lefárasztotta a nyiregyházi srácot.Igy már Attila jobban kijött az adok kapokbol a második menetben.Eredményt nem hirdettek.

A második körben a fontana kick-box színeit képviseltető tőle idősebb ellenfelével vívott könnyebb csatát low-kick szabályrendszerben 2x2 percben.

Takács Máté :69kg:TRIPLÁZOTT!!! Kettőt low-kick,Egyet K1 szabályrendszerben vívott. Az utolsó mérkőzésén egy Békéscsabai kemény technikás sráccal vívott egy pörgős parádés csatát komoly adok-kapokban.

Máté a legtechnikásabb tanítványom a Ráják között aki három mérkőzést vívott meg.Eredményt nem hírdettek ki de mind a három csatát hozta és letette névjegyét és kivívta tiszteletét a szakmában..Tanítványom mozgása,ütés,rúgás kombinációi egyre csiszoltabbak fizikális teljesítőképessége egyre magasabb szintre emelkedik.

Mudrák Zoltán:84kg.Low-kick szabályrendszer:15 éves tanítványom Békéscsabai ellenfelével csapott össze aki 16 éves.Zolika technikai tudása kiemelkedik a korosztályátol viszont ringtapasztalata kevesebb van mint riválisának.Mindezek ellenére remek parádés csatát vívott zolika csabai ellenfelével 2x2 percben.eredményt itt sem hírdettek.

GRATULÁlLOK SRÁCOK!!IGY TOVÁBB!!

B.N.

<< Vissza
Vendégkönyv
Anna2020-09-20

Érdekelne, hogy mennyi a felnőtt (20év) edzés ára egy hónapban?????

B.N2015-01-08

Kedves Lajos mar rajta vaagyunk hogy valahogy kialakitsuk a 19.00 edzeseket Kedd Csut napokon!Kis türelmet!!

Lajos2015-01-07

Szervusz Norbert! Köszönöm a válaszod, azonban részemről is az a tervezett keddi és csütörtöki esti edzés lenne alkalmas.

Lehrer Nándor2015-01-06

Kedves Norbert! Nagyon szépen köszönöm gyors válaszát, várunk türelemmel és szurkolunk, hogy összejöjjön!

B.N.2015-01-05

Kedves Nandor! A 19.00 idosav minimum 5 fovel indulna!Rajta vagyunk hogy sikeruljon. Kernek egy kis turelmet!!!A facebookon is tudtok kovetni a Debrecen hungary Rajah profilon!!Hamarosan eldol hogy mikortol indul!!